Met Em.prof. dr. Betteke van Ruler en Prof.dr. Manon Ruijters
Inschrijvingen voor deze kennissessie kan niet meer.
Beroepstrots: je kan niet zonder!
Je bent trots op jouw werk, je werkt deskundig, naar eer en geweten en je bent van betekenis. Kortom: je staat voor jouw vak. Maar als beroepsgroep claimen we die trots echter te weinig en zijn vaak bescheiden. Gevolg: jij moet zelf te vaak jouw toegevoegde waarde uitleggen en komt lastig in positie. Dat moet veranderen.
Tijdens deze kennissessie ontdek je hoe je die trots zelf meer kunt claimen. We gaan samen met communicatiewetenschapper Betteke van Ruler en Manon Ruijters (hoogleraar Leren, ontwikkelen en gedragsverandering aan de VU) jouw en onze beroepstrots tegen het licht houden. En op onderzoek uit.
Jouw werk, ons vak: Essentie van Beroepsidentiteit
Kunnen we onszelf en ons communicatievak scherper in beeld krijgen? Wat is in jouw ogen en die van collega’s vakbekwaamheid en wat is goed werk? Welke ideeën en normen zijn er bij onze beroepsgroep en daarbuiten en bieden die wel voldoende houvast? Hoe komt trots tot uiting in jouw werk en hoe toon jij professioneel leiderschap?
De antwoorden op deze vragen helpen je direct om nog steviger te staan in jouw werk
En met elkaar bouwen we deze middag ook nog eens verder aan het mooie vak dat we hebben.
Voor wie?
Nieuwsgierige en trotse communicatieprofessionals met liefde voor het communicatievak. Die niet alleen zichzelf willen ontwikkelen maar óók het vak een stap verder willen brengen. Want een beroep, dat bouw je met elkaar.
Wat staat je te wachten?
✅ Een inspirerende en uit het (professionele) hart gegrepen bijdrage van Betteke van Ruler waarin ze niet alleen oproept om serieus werk te maken van de eigen beroepsidentiteit maar ook de ontwikkeling van het denken over het vak zal schetsen.
✅ Een interactieve sessie met Manon Ruijters over stevig (leren) staan. Wat is dat nu eigenlijk: beroepsidentiteit? Hoe zit dat bij andere beroepsgroepen? Waarom zijn gedeelde normen zo belangrijk om zelf professioneel te kunnen handelen? En wat kunnen wij als communicatieprofessionals met de begrippen ontwikkelidentiteit, leiderschapsidentiteit en professionele identiteit?
✅ Aan de slag met vakgenoten: We verkennen verschillende identiteiten en verbinden verhalen. Opbrengst? Ingrediënten voor een gedeelde professionele identiteit.
Resultaat een middag boordevol inspiratie en verhalen over ons werk dat trots maakt! Dit is niet zomaar een bijeenkomst; het is een kans om samen met collega's en toonaangevende experts zoals Betteke van Ruler en Manon Ruijters te herontdekken wat communicatie echt betekent. We tillen jouw beroepstrots naar een hoger niveau en helpen je om met een vernieuwde blik jouw vak te delen met de wereld.
Inschrijvingen kan niet meer voor deze kennissessie. Op de hoogte blijven van de opbrengst van deze kennissessie schrijf je in voor onze nieuwsbrief.