Van der Hilst Communicatie
Sep 7, 2020

Leuk nieuws! Vanaf nu delen we elk kwartaal ook kennis met je via onze Van der Hilst Podcast. Patrick Regan interviewt hiervoor vakgenoten uit de communicatiewereld.

In deze eerste editie spreekt Patrick Regan Wil Michels over uiteenlopende zaken die hij waarneemt in ons communicatievakgebied. Wat is er voor hem zo mooi aan communicatie? Hoe krijgt hij het voor elkaar zoveel (hand)boeken te schrijven?  

 

De Van der Hilst podcast luister je in jouw favoriete podcastapp: Spotify of Apple

Wil Michels is communicatiedocent, spreker en schrijver van een aantal standaardwerken in communicatie, zoals het Communicatie handboek en het boek Communicatiestrategie. Binnenkort verschijnt zijn nieuwe boek Fanstrategie. En voor de 100e B-opleiding bij Van der Hilst is hij erementor. 

Patrick Regan ken je misschien van de podcasts 'Mijn missie' van de Koninklijke Landmacht, als oud-deelnemer van onze opleiding Senior Communicatieprofessional (Van der Hilst C) of als finalist van de Logeion verkiezing Communicatietalent van het jaar.

Van der Hilst Communicatie

Inspirende nieuws & blogposts

Van vragen stellen en weggaan, naar vragen stellen en blijven

Jun 3, 2025
Communicatieprofessional aan het woord: adviseur risicocommunicatie Mirjam Haven van Veiligheidsregio Twente Mirjam Haven, adviseur..
Lees verder

Creatief schrijven met AI: jij maakt het verschil

Jun 3, 2025
Schrijven met AI? AI doet het voorwerk Jij maakt het bijzonder met deze drie ideeën Wat een tijd om communicatieprofessional te zijn! Nog nooit..
Lees verder

Zo bevorder jij als communicatieadviseur diversiteit, gelijkheid en inclusie

Jun 3, 2025
In een tijd waarin diversiteit, gelijkheid en inclusie (DEI) onder druk staan, is de rol van communicatieadviseurs extra belangrijk. Jij hebt een..
Lees verder

Lees dit wél: 10 AI-valkuilen die je werk ongemerkt beïnvloeden

Jun 3, 2025
Je kent dat wel: een nieuw apparaat en de gebruiksaanwijzing begint met waarschuwingen. Dat geldt ook voor AI. Als rasoptimist zie ik vooral kansen –..
Lees verder

Toekomstige communicatieberoepen

May 28, 2025
Toekomstige communicatieberoepen De toekomst van het communicatievak: nieuwe rollen, nieuwe kansen! We gaan meer werken op het snijvlak van..
Lees verder

Communicatiever worden als professional, als team of als organisatie?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed dix nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostru exerci tation ullamcorpe.